Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Votka

Kasatka

Votka “KASATKA” üst kalite bir votka olarak geliştirilmiştir. Hem şişe formu hem de renklendirme olarak minimalist tarzda tasarlanmıştır. Basit silindirik bir gövde ve sınırlı sayıda renk (beyaz, gri tonları ve siyah) ürünün kristal saflığını ve minimalist grafik yaklaşımın zarafetini vurgulamaktadır.

Proje Adı : Kasatka, Tasarımcıların adı : Anastasia Smyslova, Müşterinin adı : Anastasia Smyslova.

Kasatka Votka

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.