Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kıyafetler

Bamboo lattice

Kıyafetler Vietnam’da kayık, mobilya, tavuk kümesi, lamba gibi pek çok üründe bambu kafes tekniğinin kullanıldığını görürüz. Bambu kafesi sağlam, ucuz ve yapımı kolaydır. Benim hayalim heyecan verici ve zarif, karmaşık ve çekici bir tatil giysisi modası yaratmaktır. Ham ve kaba düzenli kafes yapısını yumuşak malzemeye aktararak bazı tasarımlarıma bu bambu kafes detayını uyguladım. Benim tasarımlarım geleneksel ile modern formu, kafes yapısının kabalığı ile ince ipliğin yumuşaklığını birleştiriyor. Form ve detaylar üzerine odaklanıyorum ve giyenlere şıklık ve feminenlik getiriyorum.

Proje Adı : Bamboo lattice , Tasarımcıların adı : Do Thanh Xuan, Müşterinin adı : Sea of Love.

Bamboo lattice  Kıyafetler

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.