Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Toplu Taşıma

Azur: Montreal Metro Cars

Toplu Taşıma Montreal’in yeni metro vagonları şehir halkının metro ile olan güçlü bağlarını daha da güçlendiriyor. Etkin bir taşıma aracı olmanın ötesinde, yeni metro vagonları hem şehre hem de yolculara daha yüksek bir yaşam kalitesi getirecektir. Motreal’in yaratıcı enerjisi ve gurur kaynağı olan metro, şehri daha uyumlu ve yaşanabilir kılmakta, yerel ve global sürdürülebilirliğe katkı sağlamaktadır.

Proje Adı : Azur: Montreal Metro Cars, Tasarımcıların adı : Labbe Designers, Müşterinin adı : Societe de Transport de Montreal /Bombardier Transportation/Alstom Transport.

Azur: Montreal Metro Cars Toplu Taşıma

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.