Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Oyuncak

Rocking Zebra

Oyuncak Çocuklar bu neşeli sallanan oyuncağı çok severler. Hakiki tahta, müthiş grafikler ve çağdaş görünüm oyuncağı çağdaş evlerin göz alıcı bir parçası yapıyor. Tasarımın zorluğu geleneksel bir oyuncağın zorunlu özelliklerini muhafaza ederken, modern teknikler ve modüler yapı sistemleri kullanarak en az parça değişimiyle başka hayvan şekillerine dönüşebilmeyi mümkün kılmak idi. Aynı zamanda ambalajlı ürünün internet kanallarından doğrudan satılabilmesi için derli toplu ve 10 kg. dan hafif olması gerekiyordu. Mükemmel renk, desen uygulaması ve çizilmez bir yüzey için uygulanan özel laminat baskı bu alanda bir ilki oluşturmaktadır.

Proje Adı : Rocking Zebra, Tasarımcıların adı : Newmakers, Müşterinin adı : Newmakers.

Rocking Zebra Oyuncak

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.