Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Onarım

Apartment in Athens

Onarım Gösterişli bir bahçenin arkasında yer alan bu bakımsız giriş dairesi onarılarak modern bir görünüm kazanmıştır. 85 m2 büyüklüğündeki daire modern mimari öğeler, doğal malzemeler (tahta ve traverten gibi), gri ve beyaz boya, doğal ışık, gizli ve açık LED aydınlatma ve bazı endüstriyel tasarım elemanları kullanılarak yenilenmiştir. Eğimli mutfak tavanı duvardaki dolaptan başlayarak bir kütüphane olarak sonlanmaktadır.

Proje Adı : Apartment in Athens, Tasarımcıların adı : Athanasia Leivaditou, Müşterinin adı : Studio NL.

Apartment in Athens Onarım

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.