Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yaratıcı İç Mekan Tasarımı

Reckitt Benckiser office design

Yaratıcı İç Mekan Tasarımı Müşterinin arzusu tamamıyla birbirini takip eden, ferah ve modern bir ofisti. Aydınlatmanın çok iyi olduğu ve bundan yararlanmamız gerektiği de bize bildirilmişti. Çalışanların modern bir kafede hissetmelerini sağlamak için açık bir mutfak ve yemek alanı tasarladık. Reckitt Benckiser'in genç ekibiyle tanıştırıldıktan sonra, oybirliğiyle şirketin renklerinin ve ortamın sokak sanat tarzına uygun tasarlanmasına karar verildi.

Proje Adı : Reckitt Benckiser office design, Tasarımcıların adı : Zoltan Madosfalvi, Müşterinin adı : .

Reckitt Benckiser office design Yaratıcı İç Mekan Tasarımı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.