Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Uzaktan görüntülü kapı zili

Tiara

Uzaktan görüntülü kapı zili Tiara kapı zili kullanım alanının genişliğine göre dikey veya yatay kullanıma uygun tasarlanmıştır. Dikey veya yatay kullanım cihazın estetiğine etki etmez. 2,5 veya 3,5 inç ebadındaki ekran patentli bir dönme mekanizması sayesinde rahatça 90 derece dönebilmektedir. Kapaklar patentli açma kilitleri sayesinde herhangi bir alete ihtiyaç duymadan rahatça açılabilmektedir. Değişebilir çerçeve ve hoparlör kapağı sürpriz bir estetik etki yaratmaktadır.

Proje Adı : Tiara, Tasarımcıların adı : RAHSAN AKIN, Müşterinin adı : NETELSAN.

Tiara Uzaktan görüntülü kapı zili

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.