Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bisiklet Sinyal Sistemi

Reggal Originals

Bisiklet Sinyal Sistemi Reggal Originals bisiklet kullanıcılarına sinyal verme olanağı sağlayacak bir prototip tasarımdır. Tasarım sinyallerin her taraftan görülebilmesini sağlamaktadır. Bisikletin önünde ve arkasında yer alan sinyaller tek bir sistem içinde birleşmiştir. Ön sinyal lambaları LED lamba olup, bir metal borunun oyuğuna rahatça girecek şekilde tasarlanmıştır.

Proje Adı : Reggal Originals, Tasarımcıların adı : Tay Meng Kiat Nicholas, Müşterinin adı : .

Reggal Originals Bisiklet Sinyal Sistemi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.