Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kaşık, Hediye

Naming Spoon

Kaşık, Hediye ‘Naming Spoon’ geleneksel vaftiz hediyelerine modern ve popüler bir alternatif yaratma ihtiyacından doğmuştur. ‘Naming Spoon’ diye isimlendirilecek ve kişiselleştirilebilecek bir kaşık yaratmak istedim. Son zamanlarda ad koyma törenleri oldukça yaygınlaştı. Ad Koyma veya Vaftiz törenlerinde hediye edilebilecek, benzersiz, üzerine çocuğun doğum tarihi ve adının baş harfleri yazılı ve kuşaktan kuşağa saklanabilecek bir hediye yaratmak istedim ve adını ‘Naming Spoon’ koydum.

Proje Adı : Naming Spoon, Tasarımcıların adı : Katherine Alexandra Brunacci, Müşterinin adı : Katherine Alexandra Brunacci.

Naming Spoon Kaşık, Hediye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.