Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Binası

Jansen Campus

Ofis Binası Bina endüstri bölgesi ile eski şehri birbirine bağlayan ve üçgen formunu Oberriet’in eğik çatılarından alan göğe doğru çarpıcı bir yükseltidir. Proje yenilikçi teknolojileri bir arada kullanıyor. Yeni detaylar ve malzemeler kullanıyor ve İsviçre’nin sıkı ‘Minergie’ sürdürülebilir yapı standardını karşılıyor. Ön cephe çevre bölgelerdeki tahta evlerin renklerini andıran parlatılmış ve delikli Rheinzink kaplama ile kaplanmış. Kişisel çalışma alanları açık mekan olarak düzenlenmiş ve yapının geometrisi Rheintal manzarasını ortaya çıkarıyor.

Proje Adı : Jansen Campus, Tasarımcıların adı : Davide Macullo Architects, Müşterinin adı : .

Jansen Campus Ofis Binası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.