Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dönüştürülmüş Mücevher

Clairely Upcycled Jewellery

Dönüştürülmüş Mücevher Claire de Lune Avize üretiminin atık malzemelerinin değerlendirilmesi için tasarlanmış güzel, şeffaf ve dönüştürülmüş mücevherler. Bu seri ile pek çok koleksiyon oluşturulmuştur. Hepsinin ayrı bir hikayesi vardır. Hepsi tasarımcının felsefelerinin çok bireysel yansımalarıdır. Şeffaflık tasarımcının felsefesinin ana öğesidir ve kullandığı akriliğin seçiminden de anlaşılmaktadır. Kendisi ışık saçıcı olan ayna akriliğinden ayrı olarak, renkli veya renksiz tüm malzemeler şeffaftır. CD ambalajlar yeni amacın anlamını güçlendirmektedir.

Proje Adı : Clairely Upcycled Jewellery , Tasarımcıların adı : Claire Requa, Müşterinin adı : CLAIRELY upcycled jewellery.

Clairely Upcycled Jewellery  Dönüştürülmüş Mücevher

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.