Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Katlanır Bisiklet

DONUT

Katlanır Bisiklet Donut Folding Bisikleti hiçbir parçasını dışarıda bırakmadan kolaylıkla katlanıyor. Katlandıktan sonra daire şeklini alan Donut Folding taşımada ve stoklamada kolaylık sağlıyor. Bisikletin selesi sürücünün ağırlığını rahatça taşıyabilmesi için alüminyum bir karışımla kaplanmıştır. Ön ve arka tekerler dairesel bir sistemle çerçevelenmiş. Bisikletin boru şeklindeki pedalları orta haznede bulunan barla beraber dönmekte. Zincir ve dişli sürücülerin kombinasyonu arka tekerleğe hareket aktarmakta kullanılır. Yüksekliği ayarlanabilir koltuk & GPS, müzik çalar ve siklometre kolu.

Proje Adı : DONUT, Tasarımcıların adı : Arvind Mahabaleshwara, Müşterinin adı : .

DONUT Katlanır Bisiklet

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.