Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
USB bellek

Frohne eClip

USB bellek eClip dünyanın ilk USB flaş sürücülü ve metrik cetveli olan kağıt ataşıdır. eAtaş Gümüş IDA ve Altın A Tasarım Ödülü ile onurlandırılmıştır. "eClip" hafiftir, anahtarlığınıza takılabilir ve bir kağıt ataşı gibi kağıtlarınızı, faturalarınızı ve paranızı tutabilir. "eClip" şahsi bilgilerinizi, fikri mülkiyetlerinizi, çalışan verilerini, tıbbi verileri ve ticari sırlarınızı güvenlikli yazılımı ile korur. "eClip" Florida’da yerleşik Frohne tarafından tasarlanmıştır. Altın usb bellek şoklara, çizilmeye, suya, alkole, toza, paslanmaya ve elektromanyetik ortamlara dayanıklıdır.

Proje Adı : Frohne eClip , Tasarımcıların adı : Derrick Frohne, Müşterinin adı : Frohne.

Frohne eClip  USB bellek

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.