Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Seramik Fayans

eramosa

Seramik Fayans Eramosa: Maskülen... Natürel, sıcak renk tonları olan yumuşak ve hoş kontrastları ile çok geniş bir kullanım alanında değişik seçenekler sunuyor. Doğallığını son noktaya kadar muhafaza eden seri fayanslar 21 x 63 ve 40 x 40 ebatlarında ve dijital teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak üretiyor. 21 x 63 ebatlarında üretilen Edera ve Leaf dekorlar serinin sadeliğine bir miktar dinamizm ekliyor.

Proje Adı : eramosa, Tasarımcıların adı : Bien Seramik Design Team, Müşterinin adı : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

eramosa Seramik Fayans

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.