Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mücevher

Poseidon

Mücevher Tasarladığım mücevher benim duygularımı ifade eder. Bir sanatçı, bir tasarımcı ve bir insan olarak o beni temsil eder. Poseidon’un yaratılışı benim hayatımın en karanlık saatlerinde, kendimi korkmuş, savunmasız ve yardıma muhtaç hissettiğim bir zamanda gerçekleşti. Öncelikle bu takımı meşru müdafaa amacı ile tasarladım. Her ne kadar bu duygu tasarım sürecinde azaldıysa da, varlığını hala sürdürmekte. Poseidon ( Yunan mitolojisinde deniz tanrısı ve depremlerin yaratıcısı ) benim ilk resmi takı takımım ve güçlü kadınlar için, sahiplerine güç ve güven duygusu vermek amacıyla tasarlanmıştır.

Proje Adı : Poseidon, Tasarımcıların adı : Samira Mazloom, Müşterinin adı : samirajewellery.

Poseidon Mücevher

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.