Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mücevher

Angels OR Demons

Mücevher Her gün iyi ile kötü, karanlık ile aydınlık, gündüz ile gece, karmaşa ile düzen, savaş ile barış, kahraman ile hain arasındaki bitmez kavgaya şahit oluyoruz. Dinimiz ve milliyetimiz ne olursa olsun bize anlatılan ve sürekli bizimle birlikte olan iki yoldaşımızla ilgili bir hikaye vardır: sağ omuzumuzda oturan bir melek ve sol omuzumuzda oturan bir şeytan. Melek bizi iyi şeyler yapmaya yönlendirir ve bunların kaydını tutar. Şeytan bizi kötü şeyler yapmaya yönlendirir ve o da bunların kayıtlarını tutar. Melek bizim “süper ego”muzu, şeytan ise “id”imizi temsil eder ve vicdan ile bilinçaltı arasındaki kavga hep devam eder.

Proje Adı : Angels OR Demons, Tasarımcıların adı : Samira Mazloom, Müşterinin adı : Samira.Mazloom Jewellery.

Angels OR Demons Mücevher

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.