Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dönüştürülebilir Sandalyeler Ve Sehpa

Sensei

Dönüştürülebilir Sandalyeler Ve Sehpa Sensei Sandalyeler / kahve masası, kreasyonlarımın çoğu gibi, geometrik rastgele çizimlerle küçük alanlardan yararlanmak için yeni yollar bularak başlayan bir mobilya parçası. Bu projenin tarzı, eğrilerimizin olmadığı minimalist bir tarzda işaret ediliyor, ancak bunun yerine çizgiler, uçaklar ve siyah ve beyaz gibi nötr renklerimiz var. Sandalyeler, yatay olarak ayarlandığında ve sırtlarıyla birleştirildiğinde bize bir kahve masası verir. Masanın orta kısmı (sırtların bir araya getirildiği yer) inanılmaz derecede güçlüdür ve masayı hareket ettirmeden ortada oturabilir.

Proje Adı : Sensei, Tasarımcıların adı : Claudio Sibille, Müşterinin adı : Sibille.

Sensei Dönüştürülebilir Sandalyeler Ve Sehpa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.