Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa

Baboor Dawar Line

Masa Sıradanlığın sınırlarını aşma ve tarihi Mısır kültürüne modern tasarımlarla yaklaşma çabası bu özel “Baboor” parçasını ortaya çıkarmıştır. İlham bir asırdan fazla bir süre vazgeçilemez bir gereç olan ve hala kırsal kesimde yaygın olarak kullanılmakta olan “pürmüz ocağından” alınmıştır. Bir zamanlar çok değerli olan, ancak zaman içinde kaybolarak antikalaşan pek çok eşyayı hatırlatıyor. Artistik bir gözle bakabilirseniz, her eşya bir sanat eserine dönüşebilir.

Proje Adı : Baboor Dawar Line, Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines Dalia Sadany Creations.

 Baboor Dawar Line Masa

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.