Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gezinti Teknesi

WAVE CATAMARAN

Gezinti Teknesi Denizin sürekli hareket halinde bir dünya olduğunu düşünerek “dalga” yı onun sembolü olarak kabul ettik. Bu düşünceden yola çıkarak gövdenin iskeleye çarparak kırılan bir dalgaya benzettik. Projenin temelinde yer alan ikinci düşünce ise yaşam alanının iç ve dış mekan arasında kesintisiz devam etmesi idi. Geniş cam pencereler sayesinde neredeyse 360 derecelik görüş ile dış dünya ile görsel devamlılık sağlanmaktadır. Geniş cam kapılar ile yaşam dış mekanda da devam etmektedir.

Proje Adı : WAVE CATAMARAN, Tasarımcıların adı : Roberta Visintin, Müşterinin adı : Dream Yacht Design.

WAVE CATAMARAN Gezinti Teknesi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.