Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Koltuk

The Monroe Chair

Koltuk Göz alıcı zarafet, basitlik, rahatlık ve kalıcılık düşüncesi ile tasarlanmıştır. Monroe Sandalye koltuk üretim sürecini önemli ölçüde basitleştirmek için bir girişimdir. CNC teknolojisinin potansiyelinden istifade edilerek bir MDF levhadan arka arkaya kesilen düz tabakalar bir merkez eksen etrafına meyilli dizilerek karmaşık meyilli bir koltuk şekli elde edilmektedir. Arka ayak giderek sırt bölgesini oluşturmakta, kol dayama yerleri de giderek ön ayağı oluşturmaktadır. Bu sayede üretim sürecinin sadeliği için bütünüyle belirgin bir güzellik ortaya çıkmaktadır.

Proje Adı : The Monroe Chair, Tasarımcıların adı : Alexander White, Müşterinin adı : .

The Monroe Chair Koltuk

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.