Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kırtasiye

commod – Feines in Holz

Kırtasiye “Commod” iç mekan konusunda uzmanlaşmıştır. Firma “kaliteli tahta malzemeler” sloganına uygun olarak çok seçkin ev içi ürünler üretmektedir. Ürünlerde bu iddia ile üretilmektedir. Karıştırılmış renklerle küçük fakat eğlenceli bir düzenleme yapılmıştır. Ürünler firmanın stili ve ideolojisi olan sadece en değerli malzemeyi kullanma özelliğini yansıtırlar. Kağıt sadece %100 pamuktan üretilmiştir, zarflar gerçek tahta kaplamadır. Kartvizitler firma sloganlarını tahta ürünler kullanarak ve üç boyutlu olarak ifade ederler.

Proje Adı : commod – Feines in Holz, Tasarımcıların adı : Jens Lattke, Müşterinin adı : Lattke und Lattke.

commod – Feines in Holz Kırtasiye

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.