Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dijital Kapı

National Bank of Greece's i-bank

Dijital Kapı Online, mobil ve telefon bankacılığını öğreten ve kullandıran bir banka şubesi. Vezne yerine müşteriler 4 kişilik bir ekibin yardımıyla bilgisayar üzerinden günlük bankacılık işlemlerini yapıyorlar. Orta bölmede yer alan ‘Büyük Fikirler’ standında bulunan iPad ve iPhone’larla NBG uygulamaları yapılabiliyor. Özel kabinlerde internet ve telefon bankacılığı yapılabiliyor. İnteraktif bölgedeki dokunmatik ekranlarda ziyaretçiler banka işlemleri yapabildikleri gibi oyun da oynayabiliyorlar.

Proje Adı : National Bank of Greece's i-bank , Tasarımcıların adı : Allen International, Müşterinin adı : allen international.

National Bank of Greece's i-bank  Dijital Kapı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.