Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lüks Showroom

Scotts Tower

Lüks Showroom Scotts Tower, Singapur'un kalbindeki birinci sınıf bir konut geliştirme olup, artan sayıda evden çalışan girişimciler ve genç profesyoneller tarafından kentsel yerleşimlerde son derece bağlantılı, son derece işlevsel konutlara yönelik talebi karşılamak için tasarlanmıştır. Mimar - UNStudio'dan Ben van Berkel'in - normalde bir şehir bloğu boyunca yatay olarak yayılan farklı bölgelere sahip 'dikey bir şehir' vizyonunu tezahür ettirmek için, alanların farklı şekillerde dönüşebileceği "bir alan içinde alanlar" yaratmayı önerdik. farklı durumlar için çağrıldı.

Proje Adı : Scotts Tower, Tasarımcıların adı : Constance D. Tew, Müşterinin adı : Creative Mind Design.

Scotts Tower Lüks Showroom

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.