Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lavabo

Vortex

Lavabo Girdap şeklindeki tasarımın amacı lavaboda akan suya yeni bir form yaratarak suyun akış etkinliğini arttırmak, estetik kalitesini yükseltmek ve kullanıcı deneyimi bir üst seviyeye taşımaktır. Sonuç bir metafordur. Suyun akışını ifade eden ideal bir girdap formu görevini iyi yapan bir lavaboyu tamamlar. Bu form musluk suyunu spiral bir yola yönlendirir ve aynı miktar su ile daha fazla yüzey ıslatılmış olur, bu sayede temizlik için harcanan su miktarı da azalmış olur.

Proje Adı : Vortex, Tasarımcıların adı : Deniz Karasahin, Müşterinin adı : Dk design.

Vortex Lavabo

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.