Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yemek Sandalyesi

'A' Back Windsor

Yemek Sandalyesi Geleneksel marangozluk, sert tahta ve modern üretim makineleri Windsor Sandalye’yi canli tutuyor. Ön ayaklar oturma bölgesinin içinden geçerek ana desteği oluşturuyor, arka ayaklar ise tepeye uzanıyor. Üçgen yapı oluşturan bu sağlam tasarım, sıkıştırma ve gerilim kuvvetlerini yeniden hizalayarak maksimum görsel ve fiziksel etki yaratıyor. Süt boyası veya şeffaf vernik Windsor Sandalye’nin geleneksel dayanıklılığını sağlıyor.

Proje Adı : 'A' Back Windsor , Tasarımcıların adı : Stoel Burrowes, Müşterinin adı : Stoel Burrowes Studio.

'A' Back Windsor  Yemek Sandalyesi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.