Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Üç parça perde seti

Ribbons, Strips and Diamonds

Üç parça perde seti Tam astarlı perdelerin avantajlarını (yalıtma, güneş ışığından koruma, yankıyı azaltma, kötü manzarayı örtme) sağladığı gibi, bir tül perdenin görevini (ışığı süzme) de yerine getirebilen bu perde takımı çok orijinal, estetik ve şıktır. Perdenin değişik renkli kumaşları, dokuları ve yüzeyleri mekana çarpıcı bir hava katıyor.

Proje Adı : Ribbons, Strips and Diamonds, Tasarımcıların adı : Lesley Bloomfield Faedi, Müşterinin adı : Auto-entreprise : Mme Bloomfield Faedi Lesley.

Ribbons, Strips and Diamonds Üç parça perde seti

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.