Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Evdeymiş gibi çalışın

PACO Operation Hub

Evdeymiş gibi çalışın Çalışanlar iş hayatının en değerli varlıklarıdır. Tasarım onlara ahenkli ve fonksiyonel bir ortam sunuyor. Modern ve lüks ambians güzel bir ortam yaratmakla kalmıyor, bu zevkli ve olağanüstü çalışma koşulları ziyarete gelen müşterilerdeki marka kalite algısını da yükseltiyor. Tasarımın en zor bölümü, ofis alanını genişletmek için tavana yerleştirilen çok büyük kirişler olmuştur.

Proje Adı : PACO Operation Hub, Tasarımcıların adı : Philip Tse, Müşterinin adı : PACO Communications.

PACO Operation Hub Evdeymiş gibi çalışın

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.