Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masa

Minimum

Masa Üretimde ve taşımada basit ve çok hafiftir. Benzersiz ve hafif olmasına karşın çok fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Tamamen sökülebilir ve her yerde sökülüp takılabilir. Birleştirilerek boyu uzatılabilir, tahta veya metal ayaklı olabilir. Metal bağlantılarla birleştirilmektedir. Ayakların rengi ve formu ihtiyaca göre değişebilmektedir.

Proje Adı : Minimum, Tasarımcıların adı : Viktor Kovtun, Müşterinin adı : Xo-Xo-L design.

Minimum Masa

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.