Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Rezidans

Cheung's Residence

Rezidans Rezidans basitlik, açıklık ve doğal ışık kullanımı düşünülerek tasarlanmıştır. Binanın ayak izi mevcut sitenin kısıtlarını yansıtmakta ve genel görünüm temizlik ve basitliği öngörmektedir. Binanın kuzeyinde girişi ve yemek bölgesini aydınlatan bir atrium ve balkon yer almaktadır. Oturma odası ve mutfağın bulunduğu güney bölümde doğal ışık girişini ve mekan esnekliğini maksimize etmek için kayar camlar kullanılmıştır. Tasarım fikirlerini daha da güçlendirmek için tüm binada çatı pencereleri yer almaktadır.

Proje Adı : Cheung's Residence, Tasarımcıların adı : Yu-Ngok Lo, Müşterinin adı : YNL Design.

Cheung's Residence Rezidans

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.