Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çekmece, Sandalye Ve Masa Kombo

Ludovico Office

Çekmece, Sandalye Ve Masa Kombo Ludovico ana mobilyalarında olduğu gibi, bu ofis versiyonu obvioulsy, sandalyenin fark edilmediği ve ana mobilyaların bir parçası olarak görülen bir çekmecede tam bir sandalyeyi gizlemekle aynı prensibe sahiptir. Çoğu sandalyelerin birkaç çekmece olduğunu düşünecek. Sadece geri çekildiğinde, çekmecelerle dolu bu kadar kalabalık bir alandan tam anlamıyla bir sandalye çıkıyor. İlham kaynağı büyük ölçüde Pittamiglio'nun kastını ve sembolik, gizli mesajlarının yanı sıra gizli ve beklenmedik kapıları veya tam odaları ziyaret etti.

Proje Adı : Ludovico Office, Tasarımcıların adı : Claudio Sibille, Müşterinin adı : Sibille.

Ludovico Office Çekmece, Sandalye Ve Masa Kombo

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.