Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dönüşen Mobilya

Ludovico

Dönüşen Mobilya Yerden tasarruf etme şekli, çekmecenin içine tamamen gizlenmiş iki sandalye ile oldukça orijinaldir. Ana mobilyaların içine yerleştirildiğinde, çekmeceye benzeyen şeyin aslında iki ayrı sandalye olduğunu bilmiyorsunuz. Ana yapıdan çıkarıldığında masa olarak kullanılabilecek bir masanız da olabilir. Ana yapı, dört çekmece ve üst çekmecenin hemen üzerinde, birçok şeyi saklayabileceğiniz bir bölmeden oluşur. Bu mobilya için kullanılan ana malzeme, beign eucaliptus fingerjoint, çevre dostu, inanılmaz derecede dayanıklı, sert ve çok güçlü bir görsel çekiciliği var.

Proje Adı : Ludovico, Tasarımcıların adı : Claudio Sibille, Müşterinin adı : Sibille.

Ludovico Dönüşen Mobilya

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.