Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ev

Geometry Space

Ev Bu proje, Şangay banliyölerindeki [SAC Beigan Hill Uluslararası Sanat Merkezi] 'nde bulunan bir villa projesidir, topluluk içinde birçok kültürel aktivite sağlayan bir sanat merkezi vardır, villa ofis veya stüdyo veya ev olabilir, topluluk manzara merkezinde büyük bir göl yüzeyine sahiptir. , bu model doğrudan göl kenarındadır. Binanın kendine has özellikleri, iç mekana tasarımda en büyük değişkenliği ve yaratıcılığı veren, aynı zamanda mekanın özgürlüğü ve değişkenliği nedeniyle, iç yapı, tasarım tekniği daha değişken, genişletilebilir geometri nedeniyle herhangi bir kolonsuz iç mekandır. [Sanat Merkezi] tarafından yürütülen yaratıcı fikirlere paralel olarak iç mekan yaratır. İki seviyeli yapı tipi ve ana merdiven, iç mekanın ortasında yer alırken, sol ve sağ taraflar iki seviyeli merdivenlerdir, bu nedenle alanı birbirine bağlayan toplam beş farklı iç merdiven alanı.

Proje Adı : Geometry Space, Tasarımcıların adı : Kris Lin, Müşterinin adı : Shanghai SHENG QING Real Estate Development Company Limited.

Geometry Space Ev

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.