Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
42’’ BMS LED TV

Agile

42’’ BMS LED TV AGILE LED TV ince görünümlü TV modasına uymak ve görüntüyü ön plana çıkarmak için dar bezel uygulamasına yönelmiştir. Ekranın etrafındaki ince çerçevenin keskinliği yüzeyde ışık parlamaları ve değişik yansımalar yaratarak tasarımı hafifletmektedir. TV ayağının tasarımında da aynı anlayış hakimdir. Metal yüzeyler, mat plastik ayaklar ve yarı şeffaf boyun TV tasarımını desteklemektedir. AGILE’nin kişiye özel uygulaması ise renkli şeffaf lensleridir.

Proje Adı : Agile, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : .

Agile 42’’ BMS LED TV

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.