Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat Uygulaması

Dominus plus

Saat Uygulaması Dominus plus zamanı orijinal bir şekilde ifade eder. Domino taşlarındaki noktalar gibi üç grup nokta saatleri, her on dakikayı ve dakikaları ifade eder. Öğleden önce ve sonra noktaların renginden anlaşılır. AM için yeşil, PM için sarı. Kronometre, alarm ve zil uygulamaları vardır. Tüm uygulamalar köşelerde gizli noktalara dokunarak yapılır. Zamanın 21. yüzyıl yüzünü gösteren orijinal ve artistik bir tasarıma sahiptir. Apple taşınabilir ürünlerin muhafazalarına uyumlu çok güzel bir ortak kullanım tasarımına sahiptir. Sadece birkaç kelime ile çalıştırılabilen basit bir ara yüzü vardır.

Proje Adı : Dominus plus, Tasarımcıların adı : Albert Salamon, Müşterinin adı : .

Dominus plus Saat Uygulaması

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.