Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
HD Yayını Destekleyen 46 inç LED TV

V TV - 46120

HD Yayını Destekleyen 46 inç LED TV Çok parlak yansıtıcı yüzeylerden ve ayna etkisinden esinlenmiştir. Ön çerçeve ve arka kapak plastik enjeksiyon kalıbı teknolojisi ile üretilmiştir. Orta bölüm metal tabaka döküm olarak üretilmiştir. Destek ayağı arkası boyalı camdan olan özel bir tasarımdır ve boyun bölümü krom kaplama halka detaylı olup şeffaftır. Ön yüzeylerdeki parlaklık özel bir boyama tekniği ile sağlanmıştır.

Proje Adı : V TV - 46120, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : .

V TV - 46120 HD Yayını Destekleyen 46 inç LED TV

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.