Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Genel Merkez

Weaving Space

Genel Merkez Bu projede kullanılmış bir fabrika binası; bir showroom, bir merdiven ve bir dizayn ofisinden oluşan çok fonksiyonlu bir mekana dönüştürülmüştür. Kumaş dokumasından esinlenilerek duvarlarda ana malzeme olarak alüminyum profiller kullanılmıştır. Ön cephedeki duvar yetkili olmayanların giremeyeceğini vurgular şekilde büyük bir kasaya benzemektedir. Binanın içinde daha ince profiller kullanılarak duvarlar yarı şeffaf yapılmış ve acentelerle tasarımcıların iletişimi teşvik edilmiştir.

Proje Adı : Weaving Space, Tasarımcıların adı : Lam Wai Ming, Müşterinin adı : PMTD Ltd..

Weaving Space Genel Merkez

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.