Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Komodin

Furniture of positive emotions

Komodin Komodin içinde komodin. İki farklı ürün gibi kapaklı komodin ve çekmeceli komodinden oluşuyor. Alışılmadık kapaklar komodini çok kullanışlı yapıyor. Kapakları açıldığında komodin kıskaçlarını açmış bir yengece benziyor. Odaya neşe saçan eşsiz bir mobilya. Üretimi de oldukça kolay. Ortama hareket getiren bu mobilyanın bir benzeri yok.

Proje Adı : Furniture of positive emotions, Tasarımcıların adı : Viktor Kovtun, Müşterinin adı : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Komodin

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.