Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Küpe

GEMEL

Küpe Amacım pres üretim tekniği kullanarak değerli taşlar üretmek ve bu taşları tarihi referansları olan mücevher tasarımlarında kullanmaktı. Gemel çeşitli renk, desen ve büyüklükte üretilebilmektedir ve hafiftir. Bu yüzden oldukça büyük taşlar küpe olarak kullanılabilir ve rahatsızlık vermezler. Gemel mücevher tasarımlarında çok geniş renk ve şekil kataloğu bulunmaktadır.

Proje Adı : GEMEL, Tasarımcıların adı : Katherine Alexandra Brunacci, Müşterinin adı : Katherine Alexandra Brunacci.

GEMEL Küpe

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.