Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
3'ü bir arada bilgisayar aksesuarları

STACK TOWER

3'ü bir arada bilgisayar aksesuarları DIXIX Stack Tower, birden çok elektronik aksesuarın kolayca ve hoş bir şekilde tek blok halinde organize edilebilmesi için tasarlanmış, kule şeklinden esinlenilmiştir. Bu kule stereo hoparlör (bilgisayarınızın sesini ve müzik kalitesini güçlendirir), kart okuyucu ve usb girişlerinden meydana gelmektedir. Tüm parçalar birbirine bağlandığı için güç ve veri aktarımı otomatik olarak gerçekleştirilir.

Proje Adı : STACK TOWER, Tasarımcıların adı : Yen Lau, Müşterinin adı : Dixix International Ltd..

STACK TOWER 3'ü bir arada bilgisayar aksesuarları

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.