Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yatağa Dönüşen Masa

1,6 S.M. OF LIFE

Yatağa Dönüşen Masa Tasarımın ana fikri, ofislerde küçük alanlarda çalışırken daralan hayatlarımızdan esinlenilmiştir. Daha sonra her uygarlığın herhangi bir konu hakkında farklı bir algi anlayışına sahip olabiliceğini fark ettim. Mesela bu masa ofiste mola vermek ve ya işi başından aşkın calışanların geceleri birkaç saat kestirmelerine olanak sağlayabilir. Proje, prototip urunun ölçülerinden ve iş hayatının günümüzde gitgide daha çok yer kaplaması gerçeğine dayanarak isimlendirilmiştir.

Proje Adı : 1,6 S.M. OF LIFE, Tasarımcıların adı : Athanasia Leivaditou, Müşterinin adı : Studio NL (my own practice).

1,6 S.M. OF LIFE Yatağa Dönüşen Masa

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.