Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Bir iç mimarlık firması Ofisi

White Paper

Bir iç mimarlık firması Ofisi Tuvalimsi iç mekan; tasarımcılar için yaratıcı bir ortam, tasarımlar içinse ferah bir sergi görevi göruyor. Her proje ilerledikçe, duvarlar ve panolar araştırmalar, tasarım skeçleri ve sunumlar ile kaplanıyor. Benzersiz bir şekilde günlük kullanım için tasarlanan kapı ve beyaz zeminler, şirketin büyümesine tanıklık ederken, personel ve müşterilerin ayak izlerini ve parmak izlerini topluyor.

Proje Adı : White Paper, Tasarımcıların adı : Lam Wai Ming, Müşterinin adı : Design Systems Ltd..

White Paper Bir iç mimarlık firması Ofisi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.