Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sürdürülebilirlik Çantası

Rhita

Sürdürülebilirlik Çantası Sürdürülebilirlik amacı için tasarlanmış montaj ve demontaj. Tasarlanan yenilikçi bir menteşe yapısı sistemi ile parçaların yüzde 70'i küçültüldü, sabitleme için tutkal veya perçin yoktu, iç astarda dikiş yapılmadı, bu da tamir edilmesini kolaylaştırdı ve yük hacminin yüzde 33'ü küçültüldü ve sonunda çantayı uzattı yaşam döngüsü. Kendi çantanızı özelleştirmek veya parça değiştirmek için tüm parçalar ayrı ayrı satın alınabilir, bavulun onarım merkezine iade edilmesi gerekmez, zamandan tasarruf sağlanır ve nakliye karbon ayak izini azaltır.

Proje Adı : Rhita, Tasarımcıların adı : ChungSheng Chen, Müşterinin adı : Tainan University of Technology/Product Design Deparment.

Rhita Sürdürülebilirlik Çantası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.