Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Heykel

Iceberg

Heykel Buzdağları iç heykellerdir. Dağları birbirine bağlayarak sıradağlar, camdan yapılmış zihinsel manzaralar inşa etmek mümkündür. Geri dönüştürülmüş her cam nesnenin yüzeyi benzersizdir. Böylece her nesnenin kendine özgü bir karakteri, bir ruhu vardır. Finlandiya'da heykeller elle şekillendirilmiş, imzalanmış ve numaralandırılmıştır. Buzdağı heykellerinin arkasındaki ana felsefe, iklim değişikliğini yansıtmaktır. Bu nedenle kullanılan malzeme geri dönüştürülmüş camdır.

Proje Adı : Iceberg, Tasarımcıların adı : Sini Majuri, Müşterinin adı : Sini Majuri.

Iceberg Heykel

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.