Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Farkındalık Kampanyası

Love Thyself

Farkındalık Kampanyası Erich Fromm'a göre aşk içinde insan olmanın tek cevabı, akıl sağlığı yatıyor. Kampanya, kendini sevmenin önemi konusunda farkındalık yaratmak için oluşturuldu. Kişi kendini sevmeyi kaybederse, her şeyi kaybeder. Kendini sevmek edebiyatta, felsefede ve dinlerde bilinen bir terimdir. İç aşk, bencilliğin tam tersidir. Nefret yerine yaratmak, sahip olmak yerine olmayı ima eder. Olumlu bir sorumluluk tavrıdır ve iç ve çevresi hakkında farkındalıktır.

Proje Adı : Love Thyself, Tasarımcıların adı : Lama, Rama, and Tariq, Müşterinin adı : T- Shared Design.

Love Thyself Farkındalık Kampanyası

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.