Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Spike

Lamba Başak lambası kontrastlarla oynuyor. Punk kültürünü yansıtıyor, ancak İskandinav ruhunu sakinleştiriyor. Hacimli bir parçadır, ancak sıcak ışık, parçanın altındaki küçük, sivri bir alana odaklanmıştır. Spike lamba, izleyiciye dönük metal sivri uçlar nedeniyle agresif bir görünüme sahiptir. Aynı zamanda seramik yüzeyin pürüzsüzlüğü ve sıcak ışık konusunda sakin bir şeyler var. Lamba, iç mekanda gerilim yaratır. Bir alt kültürden bir birey gibi.

Proje Adı : Spike, Tasarımcıların adı : Sini Majuri, Müşterinin adı : Sini Majuri.

Spike Lamba

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.