Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çocuklar Için Premium Marka

Lady Already

Çocuklar Için Premium Marka Kızlar için lüks triko, sadece dünyanın en iyi üreticilerinden elde edilen en kaliteli kaşmir ve yün ipliğinden yapılır. Bir içerik oluşturucu, her genç kızın parlamak ve neşe uyandırmak için özel bir ortama ihtiyaç duyan bir harika olduğuna inanır. Şevkle, kıymetli minicik hanımınızın yeni trikosunda çarpıcı görünmesini sağlamak için çalışıyor. Küçük hanımınızın tarzını ve kişiliğini ifade etmek için her zaman en iyi kıyafetleri yaratır. Bu yüzden triko, yumuşak ve ipeksi lüks trikoların her dikişinde kızlara harika bir sevgi, özen ve birazcık sihir hissettiriyor.

Proje Adı : Lady Already, Tasarımcıların adı : Elena Starostina, Müşterinin adı : Elena Starostina.

Lady Already Çocuklar Için Premium Marka

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.