Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çiftlik

House On Pipes

Çiftlik Aşamalı bir şekilde yerleştirilmiş ince çelik borulardan oluşan bir ızgara, binanın ayak izini en aza indirirken, yaşam alanını bunun üzerine kaldırmak için sağlamlık ve stabilite sağlar. Minimalist ikon yaklaşımına uygun olarak bu çiftlik evi, iç ısı kazanımını azaltmak için mevcut ağaçlar çerçevesinde tasarlanmıştır. Bu, cephedeki Uçucu kül bloklarının kasıtlı olarak kademelendirilmesi ve sonuçta ortaya çıkan boşluk ve gölgenin binayı doğal olarak soğutmasıyla daha da desteklenmiştir. Evin yükseltilmesi aynı zamanda peyzajın kesintisiz ve görüşlerin sınırsız olmasını da sağladı.

Proje Adı : House On Pipes, Tasarımcıların adı : PARALLAX, Müşterinin adı : Parallax.

House On Pipes Çiftlik

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.