Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Parfümeri Süpermarket

Sense of Forest

Parfümeri Süpermarket Yarı saydam bir kış ormanının görüntüsü bu projenin ilham kaynağı oldu. Doğal ahşap ve granit dokuların bolluğu, izleyiciyi doğanın işaretlerinin plastik ve görsel izlenimlerinin akışına çekiyor. Endüstriyel tip ekipmanlar kırmızı ve yeşil oksitlenmiş bakırın renkleri ile yumuşatılmıştır. Mağaza, günlük 2000'den fazla kişi için bir çekim ve iletişim yeridir.

Proje Adı : Sense of Forest, Tasarımcıların adı : Dmitry Pozarenko, Müşterinin adı : Gold Apple.

Sense of Forest Parfümeri Süpermarket

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.