Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Halı

Hair of Umay

Halı UNESCO'nun Acil Saklama İhtiyaç Duyulan Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi tarafından korunan antik göçebe teknikte yapılan bu halı, degrade yün tonları ve hacimsel doku oluşturan ince el dikişi sayesinde yünden en iyi sonucu veriyor. Yüzde 100 el yapımı olan bu halı, doğal yün tonları ve soğan kabuğu ile boyanmış sarımsı ton kullanılarak yapılmıştır. Halının içinden geçen altın bir iplik, rüzgârda serbestçe akan saçları hatırlatıyor - göçebe tanrıça Umay'ın saçı - kadınların ve çocukların koruyucusu.

Proje Adı : Hair of Umay, Tasarımcıların adı : Marina Begman, Müşterinin adı : Marina Begman.

Hair of Umay Halı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.