Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dış Mekan Metalik Sandalye

Tomeo

Dış Mekan Metalik Sandalye 60'lı yıllarda vizyon sahibi tasarımcılar ilk plastik mobilyayı geliştirdi. Tasarımcıların yeteneği, maddenin çok yönlülüğüyle birleştiğinde vazgeçilmezliğine yol açtı. Hem tasarımcılar hem de tüketiciler ona bağımlı hale geldi. Bugün çevresel tehlikelerini biliyoruz. Yine de restoran terasları plastik sandalyelerle dolu. Bunun nedeni, piyasanın çok az alternatif sunmasıdır. Tasarım dünyası seyrek olarak çelik mobilya üreticileriyle dolu, hatta bazen 19. yüzyılın sonlarından kalma tasarımları yeniden yayınlıyor… İşte Tomeo'nun doğuşu: modern, hafif ve istiflenebilir bir çelik sandalye.

Proje Adı : Tomeo, Tasarımcıların adı : Hugo Charlet-berguerand, Müşterinin adı : HUGO CHARLET DESIGN STUDIO .

Tomeo Dış Mekan Metalik Sandalye

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.